Zadanie pn. „Matematyczny Internetowy Samouczek dla uczniów” realizowane w ramach projektu „Edukacja w wirtualnej rzeczywistości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

III edycja samouczka [Aktualizacja 11]

Drodzy Uczniowie,

Ranking końcowy został sporządzony w dniu 01.06, kody promocyjne w ramach nagrody dla 10 najlepszych uczestników którzy zdobyli ponad 70% punktów zostały już przesłane mailem. W tym roku najlepsza 10 uczestników zdobyła co najmniej 170 punktów.

W związku z prośbami oraz pytaniami od uczestników projektów oraz ich nauczycieli postanowiliśmy umożliwić uczestnikom projektu większą swobodę czasową dostępu do działów zgodnie z poniższym harmonogramem. Testy końcowe dostępne są od razu po ukończeniu testów wstępnych.

Aktualnie wszystkie działy są dostępne do 24.06 (w tym i testy końcowe).

Rekrutacja odbywa się na bieżącą, każdy kto się zgłasza (wgrany i poprawnie wypełniony wniosek) jest rekrutowany w ciągu maksymalnie 2 dni.