Zakończenie Edycji

Zakończyliśmy udostępnianie możliwości rozwiązywania testów z kolejnych działów tematycznych w Matematycznym Internetowym Samouczku. Zgodnie z Regulaminem osoby, które uzyskały do 28 kwietnia 2020 roku co najmniej 70% możliwych do zdobycia punktów, czyli co najmniej 126 na 180 punktów, otrzymują promocję do finału Powszechnego Internetowego Konkursu dla uczniów szkół średnich – Matematyka, organizowanego przez Politechnikę Warszawską (w bieżącej edycji, ze względu na sytuację epidemiczną, zrezygnowaliśmy z rozgrywania półfinałów, stąd promocja jest do wyższego etapu rozgrywania Konkursu).

Z uczestnikami, którzy spełnili powyższy warunek (są 4 takie osoby, zatem wszyscy znaleźli się w pierwszej dziesiątce osób z największą łączną liczbą zdobytych punktów w testach końcowych do 28 kwietnia 2020 roku), skontaktujemy się indywidualnie i poinformujemy co powinni zrobić by móc wziąć udział w finale Konkursu.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną oraz przesunięcie terminu matur chcemy dać Uczestnikom możliwość powtórzenia materiału i w związku z tym planujemy udostępnić w maju możliwość rozwiązywania testów z wszystkich działów tematycznych oraz z testów "mieszanych", w których losowane będą zadania z wszystkich działów. Szczegółowe informacje na ten temat pojawią się na początku maja na stronie Matematycznego Internetowego Samouczka.